KAĞITHANE ARÇELİK SERVİSİ 0212 433 02 39

KAĞITHANE ARÇELİK SERVİSİ - ARÇELİK KAĞITHANE SERVİSİ ile iletişim kuruduğunuz tam olarak şikayetinizi dile getirin ve arıza çözümünde daha iyi bir sonuç alın. Garantiili onarım ve teknik destek imkanı sunan arçelik servisi bir dünya markası haline gelerek çalışmaktadır. Lütfen arıza ve teknik destek imkanı ile tam olan firmamız yedek parça tedariğinde olsun garantili hizmet olsun tam teşekkürlüdür.

Kağıthane arçelik servisi olarak beyaz eşya arıza bakım ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.  Çağlayan ve nurtepe civarlarına servis bölgemizdir. Arçelik Kağıthane servisi tamir ve bakımdan yola çıkarak yetkili tse belgeli ustalarımız aynı gün içinde tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ankastre ocak seti, davlumbaz, çamaşır makinesi, dolap gibi ürünleri tamir ve bakım yapmaktayız. Teknik ekibiz bölgesinde gezi araçlar vasıtasıyla beyaz eşya yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Arızalar ve diğer teknik destek için iletişim kurabilirsiniz.  

Çağlayan, Çeliktepe, Emniyetevler, Sultan Selim, Gültepe, Gürsel, Harmantepe, Hürriyet, Seyrantepe, Şirintepe, Merkez, Ortabayır, Telsizler, Talatpaşa, Yahya Kemal, Hamidiye, Nurtepe, Mehmet Akif Ersoy, Yeşilce Mahallerine AYNI GÜN TEKNİK DESTEK İMKANI VERMEKTEYİZ. 

 
 
 
 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp