ATAKÖY 7.8.9.10 KISIM ARÇELİK SERVİSİ 0212 433 02 39

Arçelik bakırköy 7.8.9.10. Kısım servisi kendi bölgesine beyaz eşya tamir ve bakım hizmet sunmaktayız.bakırköy 7.8.9.10. Kısım sınırları içerisinde olduğundan dolayı bakırköy arçelik servisi hizmet vermektedir.Aynı gün servis ve işçilik sağlayan arçelik servis en yakın yerde olan mobil araçlarımız fasıtasıyla 7/24 teknik servis ve garantili yedek parça ile hizmet vermektedir.

Arıza ve şikayetlerinize gün içinde çözümlüyen servis çalışanlarımız tamir ce bakım hizmetinde yola çıkmıştır.

Arıza çözümünde pratik ve hız olan arçelik 7.8.9.10. Kısım servisi buzdolabı arızalarında yaşamış olduğunuz sorunları aynı gün içinde destek ve hizmet sağlamaktadır. Bunun akabinde çamaşır makine servisi sağlayan arçelik yedek parça temini konusunda çığ aşmıştır.

Ev hanımlarının vazgeçilmezi arasında yer alan arçelik bulaşık makineleri çalışmıyor ve arızalandığını düşündüğünüzde tek yapmanız gereken bizi arayarak arıza notunuzu bırakmanız.Kış aylarının vazgeçilmezi arasında yer alan kombi arızalarınız dikkate alarak sizlere mağduriyet yaşatmamak için çalışma ve önerilerinizi dikkate almaktayız.Klima ve küçük ev aletlerinize teknik servis imkanı sağlamaktayız.

Arçelik 7.8.9.10. Kısım servisi olarak sizlerin yaşamış olduğunuz arızalara kesin çözüm sunan firmamız aynı gün içinde 2 saat aralığıyla servis imkanı sunmaktadır. 7.8.9.10. Kısım arçelik servisi beyaz eşya teknik servisinde yola çıkarak tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Arçelik Servisi  sizlere en doğru ve en yakın konumda mobil araçlarımız vasıtasıyla yardımcı olmaktadır.

Bir çok kişinin şikayetlerini çözüm sunan çamaşır makinesi ,buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, fırın, termisifon şofben teknik ekip tarafından 7/24 bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda acil çağrı merkezi olan arçelik bakırköy 7.8.9.10. Kısım bir telefon kadar yakındır.

Arçelik teknik servis yapılan işlemlere 1 yıl süre ile garanti altına almaktadır. Garantili servis ekiplerimiz aracılığıyla sizlerin yaşamış olduğunuz arızaları genel itibari ile yerinde onarım yapmaktayız.


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp