• ALTUS BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Uzman ekip kadromuzla bakırköy'de arçelik ürünleriniz gönül rahatlığıyla altus markayıda kullanabilirsiniz.Bakırköyde altus servisi beyaz eşyalarınıza yetkili belgeli ustalar tamirci olarak belgelendirilmiştir. İletişim ve adres bilgilerinizi bıraktığınız anda aynı günde 7/24 servis yazdırabilir ve servis imkanlarımızdan en yakın altus servis bakırköy evinizde.Değişimi yapılmış ve onarımı yapılan yedek parçaların 1 yıl süre ile garanti altına alınmaktadır..

Çağrı merkezinde arçelik şikayetlerinizi değerlendirmekteyiz.Her konuda sizlere daha yakın olan altus bakırköy servisi iletişim ve adres bilgileri için bizleri arayabilirsiniz. Teknik anlamda bir çok kişinin yaşamış olduğu arıza ve teknik problemler için bizleri her gün arayabilir akıl danışabilirsiniz. Altus bakırköy tamircisi değiştirilen yedek parçalara 1 yıl süre ile garanti altına almaktadır.

Çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.Bizlere kayıt bıraktığınız gün sizlere en yakındaki ustamız irtibata geçecektir.Fabrika servisi olan özel ekiplerimiz vasıtasıyla sizlere profesyonel hizmet sunan ekiplerimiz bakırköyde sizlerin begenisini kazanmaya devam etmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü 
 İyi

Doğrulama kodunu giriniz:ALTUS BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Etiketler: altus bakırköy servis, bakırköy altus numarası, altus numarası, altus bakırköy yedek parça, altus bakırköy çağrı numarası, altus bakırköy çamaşır makinesi servisi, altus bakırköy buzdolabı servisi, altus bakırköy bulaşık makinesi servisi, altus bakırköy dolap servisi

0212 433 02 39

Whatsapp