ESENLER ARÇELİK SERVİSİ 0212 433 02 39

Esenler Arçelik Servisi olarak beyaz eşya ve kombi klima arıza bakım ve teknik destek sunmaktayız. GARANTİLİ arıza çözümü ve ekonomik fiyat ile iddalı olan arçelik Esenler Arçelik istanbul'da en yakın yerde hizmet vermekteyiz. Servis ücretleri yetkili kişiler tarafından belirtilimiştir.  Beyaz Eşya Ustalarımızla İletişim kurarabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Aynı gün içinde 2 saat arayla kaydı güncellemekteyiz. Ustalarımız oldukça işinde ve bölgesine Esenler Arçelik de tam teşekkürlü ve hakimdir. Uygun fiyat ve ekonomik işçilik ile sizlere daha yakın bir konumda hep yanınızda.

Esenler Arçelik servisi altus ile günden güne büyümektedir. Yedek parçalar orijinal ve sıfır garantilidir. İşçilikler ekonomik ve uygundur. Esenler Arçelik ve çevre bölgelerine her daim tam destek vermekteyiz. Esenler Arçelik Beyaz eşya arıza bakım teknik destek imkanı veren ustalarımız arızaları mümkün mertepe yerinde onarım yapmaktadır. Yerinde arıza çözümü mümkün olmayan cihazlarınızı atölye şartlarında tamir ve bakım yapmaktayız. İş yerimiz meydandadır ve gayet tam teşekkürlüdür. 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BUZDOLABI, KOMBİ, KLİMA, FIRIN, BULAŞIK MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, ANKASTRE OCAK ANKASTRE FIRIN, tamir bakım arıza çözümü hizmeti vermekteyiz.

Esenler Arçelik servisi kampanya ve fiyat teklifleri için iletişim kurmanız ve ekonomik işçilik paketlerlerinden haberdar olabilirsiniz.

 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp