BAKIRKÖY KARTALTEPE ALTUS SERVİSİ 0212 433 02 39

 

Bakırköy Altus Servisi istanbul beyaz eşya arıza bakım ve teknik servisi için hizmet vermekteyiz. Yaşamış olduğunuz arızalarınıza altus servisi bakırköy kartaltepede arıza bakım ve teknik destek imaknı sunmaktayız. Bir dünya markası haline gelmiştir. ALTUS tamir bakım aynı gün servis imkanı ile beyaz eşya kombi ve klima servisi hizmeti vermektedir. 

Arıza kaydı oluştururken dikkat edilmesi gerekenler tane tane ve arızanın tam nasıl oluştuğunu gelen ustalarımıza anlatmanız sizin arıza hakkında bilgi vermeniz çok önemlidir. Değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti verilmektedir. 

Altus Bakırköy Servisi beyaz eşya kombi servisi ile aynı gün içinde teknik servis imkanı sunmaktadır. Yapılan işlemler 1 yıl süre ile garanti verilerek güvenilir bir servis adı altıda hizmet vermeteyiz. Çamaşır makinesi. Buzdolabı soğutma servisi arıza bakım ve teknik destek. Bulaşık makinesi, kombi, klima arıza bakım montaj ve teknik destek, bulaşık makinesi. Fırın. OCAK tamir bakım ve teknik destek imkanı sunmaktayız.


Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp