SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bakırköy arçelik servisi kartaltepede feliz sokakta kurulmuş olup sizlerin günlük yaşamda yetkili servise ihtiyaç duyğunuzda çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi , ankastre fırın, ocak, arıza bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Sizlerin en çok yaşamış olduğunuz arızalara yetkili teknik servisi hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy arçelik servisi ile çok merak edilen arıza ve şikayetlerinizi haftanın her günü çözüm üretmektedir.Beyaz eşyalar bilindiği üzere değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garantilidir.Garantili ürünler genellikle çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesidir.

Bir dünya markası haline gelen arçelik sizlere bakırköy'de tamir ve onarım imkanı sunmaktadır.YETKİLİ Teknik servis ekipleri yedek parça temini ve arıza çözümü konusunda eğitilmiş ve yetkili belgeli usta sağlamaktadır.

Telefon bilgilerimizle bizlere ulaşabilir ve arıza kaydınızı bırakabilirsiniz.Genel anlamda sizlere 7/24 servis sağlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.Teknik servisin önemleri arasında tercih hakkını kullanan bakırköy arçelik servisi arıza çözümü ve teknik bilgileri doğrultusunda haftanın her günü çözüm ve fikir üretmektedir..

 

Alt Kategoriler


ALTUS BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ALTUS BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Uzman ekip kadromuzla bakırköy'de arçelik ürünleriniz gönül rahatlığıyla altus markayıda kullana..

ARÇELİK BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ARÇELİK BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Teknik anlamda Arçelik bakırköy teknik servisi sizlerin şikayet ve önerilerinizi dikkate alarak ..

BEKO BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BEKO BAKIRKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Kalitesinden ödül alan Arçelik Bakırköy Servisi acil çağrılarınızlar ile sizlerin yaşamış olduğu..

1 ile 3 arası toplam 3 ürün (1 Sayfa)

0212 433 02 39

Whatsapp