YEŞİLKÖY BEKO SERVİSİ 0212 433 02 39

Yeşilköy Beko Servisi olarak beyaz eşya ve kombi klima arıza bakım ve teknik destek sunmaktayız. GARANTİLİ arıza çözümü ve ekonomik fiyat ile iddalı olan arçelik Yeşilköy Beko istanbul'da en yakın yerde hizmet vermekteyiz. Servis ücretleri yetkili kişiler tarafından belirtilimiştir. Yeşilköy Beko Beyaz Eşya Ustalarımızla İletişim kurarabilirsiniz. Teknik destek alabilirsiniz. Aynı gün içinde 2 saat arayla kaydı güncellemekteyiz. Ustalarımız oldukça işinde ve bölgesine Yeşilköy Beko de tam teşekkürlü ve hakimdir. Uygun fiyat ve ekonomik işçilik ile sizlere daha yakın bir konumda hep yanınızda.

Yeşilköy Beko servisi altus ile günden güne büyümektedir. Yedek parçalar orijinal ve sıfır garantilidir. İşçilikler ekonomik ve uygundur. Yeşilköy Beko ve çevre bölgelerine her daim tam destek vermekteyiz. Yeşilköy Beko Beyaz eşya arıza bakım teknik destek imkanı veren ustalarımız arızaları mümkün mertepe yerinde onarım yapmaktadır. Yerinde arıza çözümü mümkün olmayan cihazlarınızı atölye şartlarında tamir ve bakım yapmaktayız. İş yerimiz meydandadır ve gayet tam teşekkürlüdür. 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BUZDOLABI, KOMBİ, KLİMA, FIRIN, BULAŞIK MAKİNESİ, KURUTMA MAKİNESİ, ANKASTRE OCAK ANKASTRE FIRIN, tamir bakım arıza çözümü hizmeti vermekteyiz.

Yeşilköy Beko Servisi kampanya ve fiyat teklifleri için iletişim kurmanız ve ekonomik işçilik paketlerlerinden haberdar olabilirsiniz.

 
 
 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp